Initiation
Burnaby Winter Club
Game
02/24 8:00a
iInitiation Major C1 
BWC Bruins
North Delta Rec Centre
Game
02/24 10:30a
iInitiation Major C2 
Langley
NNTR (National Training
Game
02/26 6:00p
iInitiation Major C2 
Cloverdale
North Delta Rec Centre
Game
03/03 10:30a
iInitiation Major C1 
 
Novice
Prospera Centre 1 (Blue)
Tournament Game
02/23 8:15a
iNovice Minor C2 
Ridge Meadows H3C2
Chilliwack Twin Rinks #2
Tournament Game
02/23 10:45a
iNovice Minor C1 
Ridge meadows C4
Sechelt Arena
Tournament Game
02/23 6:15p
iNovice Major C3 
Port Moody
Chilliwack Twin Rinks #2
Tournament Game
02/24 7:30a
iNovice Minor C1 
Langley C3
Sechelt Arena
Tournament Game
02/24 10:15a
iNovice Major C3 
West Van Thunder
Prospera Centre 2 (Red)
Tournament Game
02/24 11:30a
iNovice Minor C1 
Abbotsford H3-C3
Chilliwack Twin Rinks #1
Tournament Game
02/24 11:45a
iNovice Minor C2 
Chilliwack H3C1
North Delta Rec Centre
Game
02/24 11:45a
iTBD 
Novice Minor C3
Chilliwack Twin Rinks #1
Tournament Game
02/24 3:00p
iNovice Minor C2 
PoCo
Sechelt Arena
Tournament Game
02/24 5:15p
iNovice Major C3 
Coquitlam
Excellent Ice 1 Red
Game
02/24 6:40p
iNovice Major C1 
Aldergrove H4 C1
Sechelt Arena
Tournament Game
02/25 8:15a
iNovice Major C3 
Abbotsford
Prospera Centre 2 (Red)
Tournament Game
02/25 10:30a
iNovice Minor C1 
Chilliwack H3-2
Chilliwack Twin Rinks #1
Tournament Game
02/25 12:45p
iNovice Minor C2 
Chilliwack H3.4
Excellent Ice 3 White
Game
02/25 5:30p
iNovice Major C1 
Burnaby
Atom
GPF - Canadian
Playoff Game
02/22 6:45p
iAtom C4 
Semiahmoo Atom C4
GPF - International
Playoff Game
02/23 5:45p
iAtom C3 
Semiahmoo Atom C4
Langley Sportsplex 2
Playoff Game
02/24 11:15a
iAtom C4 
Langley Atom C8
Peewee
North Delta Rec Centre
Playoff Game
02/22 6:15p
iPeewee C2 
Langley Peewee C7
Playoff Game
02/23 6:15p
iPeewee A2 
Langley Peewee A3
Sungod Arena
President Series Game
02/24 4:45p
iPeewee A1 
Vancouver A1
Bantam
Hollyburn Country Club
President Series Game
02/24 3:10p
iBantam A2 
Hollyburn Bantam A2
O'Neill Conditioning
Dryland
02/25 9:00a
iBantam A1 
North Surrey #2
Game
02/25 4:15p
iBantam C3 
Surrey Bantam C4
South Delta Rec Centre
Playoff Game
02/25 6:45p
iBantam C1 
South Delta Bantam C4
Sungod Arena
President Series Game
02/25 7:45p
iBantam A2 
North Vancouver A3
Playoff Game
02/26 7:45p
iBantam A1 
Chilliwack Bantam A2
South Delta Rec Centre
Playoff Game
02/26 7:45p
iBantam C1 
South Delta Bantam C2
Midget
North Delta Rec Centre
Playoff Game
02/22 9:30p
iMidget C4 
Surrey C1
Playoff Game
02/24 9:30p
iMidget C5 
Langley C6
North Surrey #1
Playoff Game
02/25 7:00p
iMidget C4 
Surrey C7
Juvenile
Minoru Spectrum (Silver)
Playoff Game
02/24 7:30p
iJuvenile A1 
Richmond A1
Langley Sportsplex 2
Playoff Game
02/26 9:30p
iJuvenile C1 
Langley Juvenile C2
North Delta Rec Centre
Playoff Game
02/27 9:15p
iJuvenile C2 
Vancouver Juvenile C1